Oferujemy Państwu:

Wykwalifikowany , doświadczony personel medyczny
Nowoczesny sprzęt i  materiały stomatologiczne
Pełen zakres usług stomatologicznych
Bezbolesne leczenie w znieczuleniu miejscowym
Leczenie zachowawcze z endodoncją
Usuwanie zębów
Usuwanie zębów "ósemek"
Wykonywanie protez
Wykonywanie koron i mostów porcelanowych
Piaskowanie , skaling , polishing , profesjonalne czyszczenie zębów

Stomatologia estetyczna

Zajmujemy się kompleksowym leczeniem z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Stawiamy na jakość naszych usług , korzystamy z najnowszych i najlepszych materiałów. Na estetykę składa się całość leczenia stomatologicznego zaczynając od odpowiedniego planu leczenia. Odbudowa , naprawa zęba może być wykonana na jednej wizycie. Leczenie przywróci twój naturalny piękny uśmiech.

Korony porcelanowe, mosty porcelanowe

Korony porcelanowe są trwałym uzupełnieniem protetycznym osadzonym na oszlifowanych zębach filarowych zarówno żywych jak i martwych. Wykonujemy korony gdy ząb jest mocno zniszczony , a odbudowa materiałem kompozytowym
(światłoutwardzalnym) jest niemożliwa. Korony  wzmacniają zęby i  poprawiają estetykę. Uzupełnienia kilku brakujących zębów to most porcelanowy złożony z kilku koron porcelanowych. Korony i mosty to uzupełnienia na stałe zacementowane
i niewyciągane z jamy ustnej , bardzo komfortowe dla pacjenta, zachowują swój kształt i kolor przez wiele lat.

Chirurgia

W naszym zakładzie zabiegi wykonujemy bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym. Usuwamy zęby , korzenie zębów oraz "ósemki" (zęby mądrości). W razie potrzeby wykonujemy szycie rany po ekstrakcji zęba. Dla dzieci oferujemy spray do  znieczulenia oraz spray do zamrażania.

Skaling, piaskowanie, polishing

Profesjonalne Czyszczenie Zębów wykonujemy na jednej wizycie. Skaling ultradźwiękowy usuwa duże złogi kamienia pod dziąsłowego i nazębne . Piaskowanie czyści zęby z wszelkich osadów i przebarwień. Polishing to ostateczny etap czyszczenia zębów , wykonujemy go z użyciem profesjonalnych past polerskich.

Protezy

Protezy to uzupełnienia protetyczne , które wykonujemy w przypadku braków zębowych u pacjenta. Wykonujemy tradycyjne Protezy Akrylowe oraz Profesjonalne Protezy Szkieletowe Metalowe oraz Acetalowe , które poprawiają zdrowie i wygląd pacjenta oraz pewność siebie.

Profilaktyka

Profilaktyka polega na codziennym szczotkowaniu zębów , nauce technik szczotkowania zębów , regularnej fluoryzacji kontaktowej , lakowaniu zębów stałych , profesjonalnym czyszczeniu zębów, skalingu, piaskowaniu.